Partnerství Vaší společnosti se Sdružením nemocničních gynekologů a porodníků je založeno na dlouhodobém vztahu mezi lékaři, odborníky v oblasti gynekologie a porodnictví a Vaší společnosti tak, aby byla zajištěna kontinuita spolupráce v dlouhodobém horizontu. Možnost oslovit cílovou skupinu odborníků na straně jedné a upevnění vztahu mezi producenty léčiv a lékařské techniky na straně druhé je základem pro vybudování trvalého vztahu mezi lékaři a farmaceutickými firmami vedoucí k zlepšení péče o naše pacienty.

  • Informace o Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků o. s.
  • SNGP vzniklo v roce 2011 s cílem hájit zájmy lékařů lůžkových zařízení.
  • V současné době má více jak 500 členů, kteří jsou aktivně zapojeni do činností SNGP a pravidelně informováni o probíhajících či plánovaných aktivitách prostřednictvím Newsletteru a webových stránek SNGP.
  • Organizační struktura SNGP je tvořena výborem, revizní komisí a řadou pracovních skupin, které se podílejí na řešení aktuálních otázek.
  • Tradicí se stává každoroční konference SNGP, které se loni účastnilo přes 300 odborníků z České republiky. Letošní ročník se bude konat v Mikulově v hotelu Galant ve dnech 22.11. - 24.11.2018.

Získané finanční prostředky budou použity na zřízení sekretariátu SNGP, který členům výboru usnadní práci s vedením administrativy, dále na profesionalizaci webových stránek SNGP, podpoří vydávání pravidelného elektronického newsletteru a dalších tiskovin.

V případě Vašeho zájmu o dlouhodobou spolupráci se SNGP prosím, kontaktujte sekretariát:

Na Pankráci 17
140 21 Praha 4
kontaktní osoba: Mgr. Renata Rážová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 702 158 904
fax: +420 284 001 448

Aktuální nabídka a podmínky partnerství na rok 2018 ke stažení zde

Intranet - členská sekce

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies