Společenská akce

 

Společenský večer

Datum: 22. 11. 2019
Čas: 20:30-23:30
Adresa: 
Velká Klášterní restaurace 
Strahovské nádvoří 302
118 00 Praha 1

 

Cena: 750 Kč

Vstupenky je možno zakoupit přes registrační formulář.

 

Poctivá česká kuchyně, unikátní rustikální interiér a luxusní poloha nedaleko Pražského hradu, to jsou hlavní trumfy Velké klášterní restaurace, která sídlí v rekonstruovaných středověkých prostorách areálu Strahovského kláštera.

Premonstrátský klášter na Strahově byl založen v r. 1140 olomouckým biskupem Zdíkem za podpory českého knížete a pozdějšího českého krále Vladislava II. Strahovský klášter byl po staletí centrem kultury a umění. Od 18. století se ve zdejší obrazárně nachází cenná sbírka obrazů, velice zajímavá a cenná je také strahovská knihovna. Mezi strahovské klenoty patří i mimořádná sbírka českých prvotisků. 

Společenský večer ve Velké Klášterní restauraci bude následovat po sportovním programu v okolí Petřína. 

       

 

ORIENTAČNÍ BĚH S VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽÍ

Po úspěšných předchozích ročnících se stalo naší příjemnou povinností připravit pro Vás běh i  počtvrté. Pro nové ale i tradiční  účastníky proto přinášíme důležité informace o této akci, která bývá od loňského roku také nazývána mezinárodním mistrovstvím ČR v orientačním běh dvojic gynekologů a porodníků. Čeká Vás opět kombinace běhu, záludných otázek a orientace v prostředí, které tentokrát nabídne krásné výhledy na starou Prahu.

Akce se uskuteční po skončení pátečního programu 22.11. v 17.30.

Registrovat dvojici můžete ihned při příjezdu anebo později, až si seženete spoluběžce. Registrace bude uzavřena v pátek půl hodiny před startem. 

Doporučená výbava: baterka/čelovka,  mobilní telefon,  sportovní či vycházkové oblečení a obuv 

První tři dvojice se opět mohou těšit na nehynoucí slávu a obdiv nejen zbytku  startovního pole, ale i všech ostatních na společenském večeru, kde proběhne slavnostní vyhlášení.

Občerstvení a posilnění po běhu zajištěno.

Na Vaši účast se těší organizátoři běhu MUDr. Petr Kozmon & MUDr. Jan Přáda

 

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies