Členské poplatky na rok 2020 

Členství 2020 - lékař                       200 Kč 

Členství 2020 - lékař do 30 let       100 Kč 

Členský rok začíná v lednu a končí v prosinci každého roku.

 

Členství ve Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků přináší následující výhody:

  • výrazně snížený registrační poplatek na každoroční konferenci SNGP
  • přístup k příspěvkům předneseným na proběhlých konferencích SNGP (na webu SNGP v sekci e-learning)
  • pravidelný newsletter s aktuálními informacemi
  • možnost využít práv člena SNGP, mezi která patří:  podílet se na činnosti, volit a být volen do orgánů SNGP, obracet se na orgány SNGP s návrhy, podněty, požadavky a stížnostmi 

V případě zájmu o členství v SNGP se prosím přihlaste do registračního systému CLAUDiN na https://membership.guarant.com/association/1

 

Informace pro stávající členy 

Vážení členové SNGP,

dovolujeme si Vás informovat, že evidence členství ve Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků (SNGP) probíhá přes registrační systém s názvem CLAUDiN.

Poskytovatelem systému je oddělení Association House společnosti GUARANT International. 

Registrační systém CLAUDiN umožňuje každému členovi aktualizovat jeho profil s osobními a kontaktními údaji, obnovit členství na aktuální rok a provést platbu platební kartou nebo bankovním převodem.

Jak se do systému registrovat?

Všichni stávající členové mají v registračním systému založen svůj profil s emailovou adresou, na který byl zaslán tento email.
Navštivte, prosím, adresu https://membership.guarant.com/association/1 a přejděte na obnovení hesla.   

Po zadání Vaší emailové adresy Vám bude emailem automaticky zaslán odkaz, prostřednictvím kterého si nastavíte své nové heslo. 

Následně se, prosím, přihlaste do systému pod svým novým heslem a zkontrolujte si své osobní údaje na https://membership.guarant.com/association/1/user a upravte je, pokud je potřeba, na https://membership.guarant.com/association/1/user/edit.

Následně obnovte Vaše členství výběrem nového členského poplatku na https://membership.guarant.com/association/1/payment. Platbu členského poplatku je možné provést platební kartou nebo bankovním převodem.   

Kontaktní osobou ohledně členství je Ing. Lucie Šmídová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Neváhejte se na ni obrátit v případě jakýchkoliv Vašich dotazů či komplikací s přihlášením do systému.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Sekretariát SNGP

 

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies