4. konference SNGP 26. – 28. 11. 2014, Clarion Congress Hotel, Ostrava

Hlavním tématem 4.konference SNGP, která se konala 26. – 28. 11. 2014 v Clarion Congress hotelu v Ostravě, byla Medicína založená na důkazech versus empirie. V celém programu byly počtem přednášek nejvíce zastoupeny sekce perinatologie a onkogynekologie (každá měla 17 přednášek).

Kromě pěti sekcí proběhla dvě diskusní fóra na téma Právní aspekty, nový Občanský zákoník, znalecké posudky Organizace postgraduálního vzdělávání, čtyři předkongresové workshopy (Operační vaginální porody, Laparoskopické šití, Monitorování stavu plodu aKolposkopie).

Firmy Nordic Pharma a Roche zorganizovaly satelitní symposia, svou prezentaci měla mezinárodní organizace Lékaři bez hranic.

Celkem se konference zúčastnilo téměř 280 lékařů a lékařek.

Za podporu děkujeme těmto společnostem: Allere, B.Braun, Covidien, Dahlhausen, Ferring Pharmaceuticals, Johnson&Johnson , Linde gas, Nordic Pharma, Mac´s Medical, Olympus, Richter Gedeon, Roche a Takeda. Zvláštní poděkování za podporu akce patří Moravskoslezskému kraji.

Děkujeme koordinátorům sekcí, přednášejícím, organizátorům i účastníkům za dobře zorganizovanou a dle ohlasu účastníků i zajímavou a úspěšnou konferenci.

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies