Zpráva z konference SNGP 2016

6. konference SNGP se konala ve dnech 26.-28. listopadu 2016 v hotelu Zámek Valeč na Vysočině. V programu byly počtem přednášek nejvíce zastoupeny sekce perinatologie (14 přednášek) a onkogynekologie (10 přednášek). Všechny prezentace, jejich autoři dali souhlas se zveřejněním, budou postupně zařazeny do E-learningové sekce přístupné pouze členům SNGP. 

Konference SNGP byla zařazena jako vzdělávací akce do REGISTRU AKREDITOVANÝCH AKCÍ ČLK a ohodnocena 16 kredity.

Kompletní program konference si můžete stáhnout pod záložkou Odborný program a pod záložkou Aktivní účast přehled přijatých abstrakt.

Kromě pěti odborných sekcí proběhlo diskusní fórum na téma Centralizace péče v gynekologii a porodnictví. Uskutečnily se také čtyři předkonferenční workshopy. 

Celkem se akce zúčastnilo téměř 300 lékařů a lékařek.

Firmy AstraZeneca a Nordic Pharma zorganizovaly satelitní sympozia a firmy Takeda a Roche prezentovaly kratší sdělení.

Novinkou v letošním programu byl orientační běh s vědomostní soutěží, kterého se zúčastnilo téměř 30 dvojic. Zvláštní poděkování za organizaci běhu patří MUDr. Petru Kozmonovi a MUDr. Janu Přádovi.

Za podporu děkujeme těmto společnostem (v abecedním pořadí): Aspen Europe, AstraZeneca, Bioptická laboratoř, Česká genetická banka, Ferring Pharmaceuticals, Linde gas, Medtronic, Nordic Pharma, Olympus, Roche, RQL a Takeda.

Organizátoři konference pod vedením letošního prezidenta prof. MUDr. Aleše Roztočila CSc. děkují všem, kteří se na úspěšném průběhu konference podíleli.

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies