Zpráva z konference SNGP 2017


7. konference SNGP se konala ve dnech 30. 11. - 2. 12. 2017 v Clarion Congress Hotelu České Budějovice.

V programu byly počtem přednášek nejvíce zastoupeny sekce „Onkogynekologie“ a „Reprodukční medicína a minimálně invazivní chirurgie“ (po 12 přednáškách). Všechny prezentace, jejichž autoři dali souhlas se zveřejněním, budou postupně zařazeny do E-learningové sekce přístupné pouze členům SNGP.

Konference SNGP byla zařazena jako vzdělávací akce do REGISTRU AKREDITOVANÝCH AKCÍ ČLK a ohodnocena 16 kredity.

Kompletní program konference si můžete stáhnout pod záložkou Odborný program a pod záložkou Aktivní účast přehled přijatých abstrakt.

Kromě pěti odborných sekcí proběhlo mamologické sympozium, edukační fórum „Trombotické mikroangiopatie v porodnictví“ a 2 diskusní fóra na téma „Postgraduální vzdělávání“ a „Stížnosti a žaloby na lékaře v oboru gynekologie a porodnictví“. Uskutečnily se také čtyři předkonferenční workshopy.

Celkem se akce zúčastnilo téměř 333 lékařů a lékařek.

Sponzorované přednášky uvedly firmy CSL Behring a Roche Pharma.

Součástí programu byl opětovně orientační běh s vědomostní soutěží, kterého se zúčastnilo téměř 30 dvojic. Zvláštní poděkování za organizaci běhu patří MUDr. Petru Kozmoňovi a MUDr. Janu Přádovi.

Za podporu děkujeme těmto společnostem (v abecedním pořadí): AstraZeneca, Alexion, Bioptická laboratoř, CSL Behring, Electric Medical Service, Elva, Ethicon, Ferring Pharmaceuticals, IBI, Lékaři bez hranic, Linde gas, medisap, Medtronic, nimotech, Nordic Pharma, Olympus, Roche Pharma, Servier a SurgiCare.

Organizátoři konference pod vedením prezidenta SNGP 2017 prim. MUDr. Petra Sáka, Ph.D. děkují všem, kteří se na úspěšném průběhu konference podíleli.

Nahoru

Tyto stránky obsahují technologii Cookies. S jejich použití: http://sngp.cz/index.php/cookies